atputasnoma.com

ŪDENS MOTOCIKLU NOMA

Kvadraciklu noma Tukuma, kas aprīkoti ar 0.5l motoru.
Ja tev patīk ātrums, asas sajūtas un tev vajag adrenalīna vilni, tad tu atrodies pareizajā vietā!

Ūdens motocikla nomas apraksts​

Izbaudi aizraujošu un atvēsinošu braucienu ar ūdens motociklu, lielo pūsli pa jūras malu vai vietējo ezeru. Brauciens ar ūdens motociklu ir ne tikai jautra vizināšanās pa viļņiem, bet arī elpu aizraujošs “lidojums pa ūdeni” ar krietnu adrenalīna devu. Dāvini sauli, vēju, ūdens troksni un bezgalīgu horizontu – lūk, brīvības garša!

Ūdens slēpes vai pūslis ir iekļauts cenā​

Kā arī benzīns, drošības vestes un instruktāža ir iekļauts cenā arī

Kā mūs atrast

Engures Pludmale

Jūras iela 60b, Engure, Engures novads

Klapkalnciema Pludmale

Klapkalnciems, Engures novads, Engures pagasts

Ūdens motocikla nomas video

Play Video

Ūdens motocikla nomas biežāk uzdotie jautājumi

Jā, pie mums ir iespējams izvēlēties dažādu izmēru vestes.
Jūs veicat rezervāciju mūsu mājaslapā vai arī zvanot pa tālruni un mēs veicam piegādi līdz jūsu namdurvīm.
Jā, mēs piedāvājam arī pašsavākšanu, vai piegādi līdz jūsu namdurvīm.
Jā, braucot pa jūru vai ezeru ir nepieciešamas specializētas tiesības.
Jā, ir nepieciešams izprast kā braukt ar ūdens motociklu, ko drīkst un ko nedrīkst darīt, un kā rīkoties dažādās situācijās.
 • Ūdens motocikls tiek atgriezts tīrs, tādā pašā stāvoklī kā tika nodots
 • Atgriežot transportlīdzekli, ir jābūt uzpildītai pilnai degvielas bākai. Ja bāka nav uzpildīta pilna, tad nauda tiek piemērota saskaņā ar cenrādi.
 • Aizliegts ūdens motociklam un platformai veikt jebkādas, iepriekš ar izpildītāju nesaskaņotas, vizuālas un tehniskas izmaiņas
 • Ceļu vai ūdens satiksmes negadījuma vai tehniska bojājuma gadījumā nekavējoties ziņot Iznomātājam (tālrunis +371 26462332) un policijai, pamatojoties uz Ceļu vai ūdens satiksmes noteikumu prasībām.
  • Samaksāt visus sodus par ceļu vai ūdens satiksmes noteikumu pārkāpumiem par kuriem Nomnieks ir bijis informēts no Iznomātāja vai pārkāpuma konstatētāja Nomas līguma darbības laikā. Gadījumā, ja pēc tehnikas atgriešanas Iznomātājam tiek konstatēts, ka Nomnieks nav veicis soda naudas maksājumus par izdarītājiem pārkāpumiem Nomas līguma darbības laikā, Nomnieka pienākums ir samaksāt soda naudu, pamatojoties uz valsts institūciju sastādītajiem dokumentiem (protokoli u.c.), kā arī samaksāt Iznomātājam soda naudu 50 EUR apmērā.
 • Pirms tehnikas lietošanas ir jāpārliecinās vai Visi šķidrumi un eļļas ir pietiekamā līmenī.
 • Jeb kuri bojājumi transportam tiek fiksēti un attiecīgi novērtēti. Novērtējumu izdara iznomātājs un pieņem lēmumu, par to izmaksām, izmaksas ir neapstrīdamas.
 • Ja ūdens motocikls ir bijis apgāzies, to tālāka lietošana ir stingri aizliegta un tehnika ir jāatgriež IZNOMĀTĀJAM!
 • Sekojiet līdzi motora temperatūrai!
 • Nepieļaut motora pārkaršanu!
 • Nepieļaut ūdens zāles ieraušanu turbīnā, ja zāles vai citi priekšmeti ir ierauti turbīnā, tad nekavējoties jāizslēdz dzinējs un ūdens motociklu turpmāk ir aizliegts lietot!
 • Ūdens motociklu drīkst lietot ūdens vietā, kur nav seklāks par 80cm dziļuma, lai turbīnā nesarautu smiltis un akmeņus.
 • Ūdens motocikla aizdedzes atslēgas pazaudēšanas gadījumā Nomniekam ir jāmaksā IZNOMĀTĀJAM 200,00 EIRO.
Rezervāciju ir iespējams atcelt rakstot mums uz e-pastu info@brivdienunoma.lv vai zvanot pa tālruni +37126462332Laikus atceļot veikto rezervāciju (vismaz 4 kalendārās dienas iepriekš), maksa par pasūtījumu tiek atgriezta pilnā apmērā 5 darbu dienu laikā.Ja rezervācija tiek atcelta mazāk (kā 3 kalendārās dienas) tad no Nomnieka tiek ieturēti 20% no rezervācijas summas.
Vienā nomas dienā drīkst izmantot 6 motor stundas, ar katru nākamo pārtērēto motor stundu nomnieks maksā 25€.